Magic Code (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Code
lt: Kodas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Authentication
lt: Indentifikacija
