Magic Code (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Email settings
mn: Имэйл тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Code
mn: Код
