Magic Code (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Code
oc: Còde

en: Operation
oc: Operacion

en: Changed
oc: Modificat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
