Magic Code (2.0.0-rc5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Code
el: Κωδικός

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
