Magic Code (2.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: User limit
az: İstifadəçi limiti

en: IP limit
az: IP limiti
