Magic Code (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Code
bs: Kod
