Magic Code (2.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Code
cs: Kód

en: Operation
cs: Operace

en: Changed
cs: Změněno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: User limit
cs: Limit uživatele

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
