Magic Code (2.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Email settings
da: Indstillinger for e-mail

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Code
da: Kode

en: E-Mail
da: E-mail

en: Operation
da: Handling

en: Changed
da: Ændret

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Client
da: Klient

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: email@example.com
da: mail@example.com

en: User limit
da: Brugergrænse

en: IP limit
da: IP-grænse
