Magic Code (2.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Email settings
fr: Paramètres des courriels

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: E-Mail
fr: Courriel

en: Operation
fr: Opération

en: Expire
fr: Date d'expiration

en: Changed
fr: Modifié

en: Authentication
fr: Authentification

en: Verify
fr: Vérifier

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: User limit
fr: Limite utilisateur

en: IP limit
fr: Limite IP

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
