Magic Code (2.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Email settings
hr: Email postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Code
hr: Kôd

en: Operation
hr: Operacija
