Magic Code (2.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Code
id: Kode

en: Operation
id: Operasi

en: Changed
id: Berubah

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Client
id: Klien

en: Publishing status
id: Status penerbitan

en: User limit
id: Batasan pengguna

en: IP limit
id: Limit IP
