Magic Code (2.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
