Magic Code (2.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Email settings
ml: ഇമെയിൽ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Code
ml: കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
