Magic Code (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Code
sk: Kód

en: Operation
sk: Operácia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Authentication
sk: Overenie

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
