Magic Code (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Code
sl: Koda
