Magic Code (2.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Code
sv: Kod

en: E-Mail
sv: E-post

en: Operation
sv: Funktion

en: Expire
sv: Upphör

en: Changed
sv: Ändrad

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Client
sv: Klient

en: Verify
sv: Verifiera

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: email@example.com
sv: epost@exempel.se

en: User limit
sv: Användargräns

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
