Magic Code (2.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Code
tr: Kod

en: Operation
tr: İşlem

en: Changed
tr: Değişti

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: User limit
tr: Kullanıcı sınırı

en: IP limit
tr: IP sınırı
