Magic Code (2.1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Code
ar: الكود

en: Operation
ar: عملية

en: Changed
ar: تم التغير

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Publishing status
ar: حالة النشر

en: UUID
ar: المعرف UUID
