Magic Code (2.1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Code
bg: Код

en: Operation
bg: Действие

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Client
bg: Клиент
