Magic Code (2.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
