Magic Code (2.1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
