Magic Code (2.1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Code
et: Kood

en: Operation
et: Operatsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Client
et: Klient

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: User limit
et: Kasutaja piirang

en: IP limit
et: IP piirang
