Magic Code (2.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Code
gl: Código

en: Operation
gl: Operación

en: Changed
gl: Cambiado

en: Authentication
gl: Autenticación
