Magic Code (2.1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Code
jv: Kode

en: Operation
jv: Operasi
