Magic Code (2.1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Code
kk: Коды

en: Operation
kk: Операция
