Magic Code (2.1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Code
lv: Kods

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Operation
lv: Operācija

en: Changed
lv: Labots

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Client
lv: Klients
