Magic Code (2.1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Code
ne: कोड

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
