Magic Code (2.1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Code
nn: Kode
