Magic Code (2.1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de e-mail

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Code
pt: Código

en: E-Mail
pt: Email

en: Operation
pt: Operação

en: Changed
pt: Alterado

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Client
pt: Cliente

en: Verify
pt: Verificar

en: Publishing status
pt: Status de publicação

en: email@example.com
pt: email@exemplo.com.br

en: User limit
pt: Limite de usuários

en: IP limit
pt: Limite de IP

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
