Magic Code (2.1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Code
sr: Кôд

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
