Magic Code (2.1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Code
uk: Код

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: Operation
uk: Дія

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Changed
uk: Змінено

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Client
uk: Клієнт

en: Verify
uk: Перевірити

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: User limit
uk: Обмеження на кількість користувачів

en: User Limit
uk: Обмеження користувачів

en: IP limit
uk: IP-обмеження

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
