Magic Code (2.1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Code
ur: کوڈ
