Magic Code (2.0.0-rc6) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Code
it: Codice

en: Operation
it: Operazione

en: Changed
it: Modificato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione

en: email@example.com
it: email@esem.pio

en: User limit
it: Limite utente

en: IP limit
it: Limite IP
