Magic Login Link (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: OR
el: Ή

en: minutes
el: λεπτά

en: Available tokens
el: Διαθέσιμα σύμβολα αντικατάστασης

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: From name
el: Όνομα αποστολέα
