Magic Login Link (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: OR
es: O

en: minutes
es: minutos

en: Available tokens
es: Comodines disponibles

en: Authentication
es: Autentificación

en: From name
es: Nombre del remitente

en: Enter your email address.
es: Introduzca su dirección de correo electrónico.
