Magic Login Link (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: OR
fi: TAI

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: From name
fi: Lähettäjältä
