Magic Login Link (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: OR
ca: O

en: minutes
ca: minuts

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Authentication
ca: Autenticació

en: From name
ca: Nom del remitent
