Magic Login Link (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: OR
gl: OU

en: Authentication
gl: Autenticación

en: From name
gl: Nome do remitente
