Magic Login Link (1.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
