Magic Login Link (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Site name
uk: Назва сайту

en: OR
uk: АБО

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From email
uk: З електронної пошти
