Magic Login Link (1.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Drupal
ar: دروبال

en: OR
ar: أو

en: minutes
ar: دقائق

en: Authentication
ar: المصادقة

en: From name
ar: اسم المرسل
