Magic Login Link (1.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Site name
cs: Název webu

en: minutes
cs: minuty

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Authentication
cs: Ověření

en: From name
cs: Jméno odesílatele
