Magic Login Link (1.0.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Site name
fr: Nom du site

en: OR
fr: OU (OR)

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Authentication
fr: Authentification

en: From name
fr: Nom de l'expéditeur

en: From email
fr: Courriel de l'expéditeur

en: Enter your email address.
fr: Saisir votre adresse de courriel.
