Magic Login Link (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: OR
sk: ALEBO

en: minutes
sk: minúty

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Authentication
sk: Overenie

en: From name
sk: Meno odosielateľa
