Magic Login Link (1.0.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Site name
he: שם האתר

en: Drupal
he: דרופל

en: OR
he: או

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Authentication
he: הזדהות

en: From name
he: שם השולח
