Magic Login Link (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Site name
fa: نام سایت

en: Drupal
fa: دروپال

en: OR
fa: یا

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: Authentication
fa: بررسی هویت
