Magic Login Link (1.0.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Site name
da: Sitets navn

en: OR
da: ELLER

en: minutes
da: minutter

en: Available tokens
da: Tilgængelige symboler

en: Authentication
da: Godkendelse

en: From name
da: Afsendernavn

en: Enter your email address.
da: Indtast din e-mail-adresse.
