Magic Login Link (1.0.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Site name
hu: A webhely neve

en: OR
hu: VAGY

en: minutes
hu: perc

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: From name
hu: Feladó neve
