Magic Login Link (1.0.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Site name
it: Nome del sito

en: minutes
it: minuti

en: Available tokens
it: Token disponibili

en: Authentication
it: Autenticazione

en: From name
it: Nome del mittente
