Magic Login Link (1.0.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Site name
ja: サイト名

en: minutes
ja: 分

en: Available tokens
ja: 利用可能なトークン

en: Authentication
ja: 認証

en: From name
ja: 送信者名
